SANATLA RENKLENİN

 

                                                                   KAVUŞUYORUZ

 

Sanat eğitmenleri Hikmet Çetinkaya ve Erdoğan Seçil eşliğinde Çetinkaya Resim Atölyesinde gerçekleşen resim kursu 1 Temmuz' da siz sanat severlere kapılarını yeniden açıyor. Her seviyeye uygun derslerin gerçekleştiği atölyede resim sanatını öğrenirken yeniden keşfedeceksiniz.

 

Çetinkaya Resim Atölyesi 1 Temmuz' da sanat eğitmenleri Hikmet Çetinkaya ve Erdoğan Seçil eşliğinde gerçekleşen resim kursu ile kapılarını açıyor. Covid-19 sonrası ilk dönemini gerçekleştirecek atölyede kursiyerlerin sağlığı için en üst düzey hijyen sağlanırken, her yaş ve her seviyeye uygun atölye ile resim sanatını en keyifli yoluyla öğrenerek keşfedeceksiniz. Haftada 1 gün 4 saat olmak üzere gerçekleşen atölye programı ;

Çarşamba: 13:00 - 17:00

Perşembe Gündüz: 14:00 - 18:00 

Perşembe Akşam: 18:30 - 22:30

Cuma: 13:00 - 17:00

Cumartesi: 14:00 - 18:00

Pazar: 11:00 - 15:00

Saatleri arasında gerçekleşiyor.

Atölye boyunca kursiyerlerin 1 adet şövale, sandalye, sehpa, kişiye özel dolap ve resim kurutma yeri bulunuyor. Her dersin sonunda ise sanat eğitmeni Hikmet Çetinkaya yarım saat boyunca kursiyerlerin yaptığı eserler üzerinden yorumlarını, önerilerini anlatırken , programına gelemeyen seçtiği bir gün üzerinden çalışmanın telafisini yapabiliyor.

 

Covid-19 sürecinde herkesin bir hobiye ihtiyacı olduğunu gördüğümüz dönemde hem keyifli bir hobi edinecek hem de renkler ile birlikte içinize yeniden döneceksiniz. Sanatseverler ile 25 yıldır birbirinden keyifli dersler ile bir araya gelen Çetinkaya Resim Atölyesi ile Hürriyet Gazetesi özel jüri tarafından  belirlenen ''Türkiye' nin En İyi 10 Resim Kursu'' arasında gösterilen kurs Türkiye' de üçüncü, Ankara' da ise 1. sırada yer alıyor. Yılını dolduran kursiyerlere atölye tarafından sertifika veriliyor.

 

Çetinkaya Resim Atölyesi